Podlahové vytápění pro stávající podlahu

 Pro dodatečnou montáž vám můžeme zajistit teplovodní podlahové vytápění ve stávající mazanině. 

 

 

 

 

Bezplatné a nezávazné poradenství

Chcete rekonstruovat svůj dům, a tím si také konečně dopřát luxus podlahového vytápění? ECOtherm vám nabízí dodatečnou montáž teplovodního podlahového vytápění do již existující mazaniny. S touto novou generací podlahového vytápění od společnosti ECOtherm zažijete maximální komfort a zcela nový standard bydlení.

Zde prosím zadejte klíčové údaje o vašem stavebním projektu, abychom vám mohli nabídnout vhodnou cenovou nabídku a perfektní poradenství.

Mám zájem o podlahové vytápění

Podlahové vytápění - systém Frézování pro:

Nové a staré budovy

Rodinné domy a domy pro více rodin

Obytné a komerční budovy

Úspora energie díky inovativnímu systému podlahového vytápění frézováním

Rychlé, bezpečné, bezprašné a úsporné

Rychle


Za jeden den vyfrézujeme plochu až 100 metrů čtverečních. Kvůli vysychání potěru nejsou žádné čekací doby. Pracovní kroky frézování, pokládky potrubí a zkoušky těsnosti na sebe plynule navazují. Následné obchody mohou plynule navazovat. Není nutná nákladná renovace jádra stávající podlahy, protože zcela odpadá doba schnutí a zahřívání nového potěru.

Bezpečně


Po naší schůzce na místě máte 100% jistotu, že stávající dřevěné trámy jsou vhodné pro systém Knauf Integral a pro podlahový frézovací systém. Náš zkušený montážní tým zajistí profesionální provedení. Do přesně vyfrézovaných kanálů až po rozdělovač topného okruhu plynule pokládáme trubky podlahového vytápění testované podle DIN. Náš frézovací systém byl testován na univerzitě ve Stuttgartu podle normy DIN EN ISO/IEC 17025. Poskytujeme 10letou záruku na materiál a zpracování.

Bezprašně

Těžko uvěřit, ale je to pravda:

Frézky ECOtherm pracují téměř bezprašně. Používáme vysoce výkonné průmyslové vysavače, takže na nich nezůstávají téměř žádné nečistoty. Vyfrézovaný materiál je odborně zabalen a je ponechán na místě jako běžný stavební odpad.

Úsporně

Pracujeme rychle, což šetří náklady na stavbu. Ušetříte tak energii a navíc snížíte své náklady. V porovnání s běžnými topnými systémy také potřebujete méně vody. Náš systém je ideální pro všechny moderní nízkoteplotní topné systémy a tepelná čerpadla. Reakční doba podlahového vytápění ECOtherm je rychlejší než u běžných systémů podlahového vytápění, protože trubky jsou umístěny přímo pod podlahovou krytinou.

Proč si vybrat ECOtherm?

Všestranné použití

Systém frézování od společnosti ECOtherm lze použít různými způsoby:

Podlahové vytápění ECOtherm nabízí sofistikované, rychlé a zároveň senzační řešení podlahového vytápění pro každou stavbu. Kanály podlahového vytápění jsou takto jednoduše a rozumně zafrézovány do stávající podlahy.

Naši zkušení a kvalifikovaní zaměstnanci ECOtherm s našimi speciálně vyvinutými frézami frézují kanály o hloubce 16-17 mm v rovnoměrné vzdálenosti pokládky. Toto frézování lze provádět za sucha i za mokra téměř u všech typů potěrů.

 Litý cementový potěr

Litý asfalt

Anhydritový potěr

Strojně hlazený beton

Litý stavební beton

Jsme 100% flexibilní

Přijedeme k vám v rámci celá republiky a provedeme studii proveditelnosti

Výhody pro vás

Čistý a bezprašný
Čistá práce. Prakticky bezprašná instalace.

Žádná renovace jádra
stávající podlahy. Jednoduchá, rychlá, účinná, a tedy i cenově výhodná varianta podlahového vytápění.

Rychlá reakční doba
Protože trubky podlahového vytápění leží přímo pod podlahovou krytinou, podlaha se rychleji zahřívá.

Žádná ztráta času
Pokládka dlaždic, parket nebo koberců pak může okamžitě začít s následnými pracemi. To šetří čas a náklady na stavbu.

Žádná instalační výška
Dveře, rámy, okna ani schody není nutné měnit.

Šetrné k životnímu prostředí
Optimální rozložení tepla a snížení teploty topné vody.

Sledujte nás a dozvíte se více!

logo

Kontaktujte nás

ECOtherm                                     Fußbodenheizung s.r.o.                         Husinecká 903/10, Praha, 130 00

+420 226 258 201

info@ecotherm-system.cz


Dalsi kontakty

Nabídka