Podlahové vytápění pro dřevěnou trámovou podlahu nebo stropní konstrukci

Vylepšete svoji dřevěnou trámovou podlahu nebo stropní konstrukci teplovodním podlahovým vytápěním.

 

 

 

 

 Bezplatné a nezávazné poradenství

Nechte si od nás poradit nebo si přímo vyžádejte bezplatnou cenovou nabídku na desky GIFAfloor PRESTO, KNAUF BRIO nebo Fermacell.

Pokud si přejete, můžeme vám bez velkých nákladů dodatečně namontovat systém podlahového vytápění.

Zde prosím zadejte klíčové údaje o vašem stavebním projektu, abychom vám mohli nabídnout vhodnou cenovou nabídku a perfektní poradenství, do poznámky uveďte, že se jedná o trámovou konstrukci.

 

Renovace dřevěných trámových stropů ve starých budovách


Až do 60. let 20. století se stropy v patrech konstruovaly převážně jako trámové. Jednoduché a trvanlivé řešení. Mělo to však i své nevýhody: Nerovný povrch, vrzání, drnčení skla a světlost v celém domě a nedostatečná protipožární ochrana.

Na základě desítek let zkušeností s použitím vrstvených sádrovláknitých desek v průmyslové výstavbě vyvinula společnost Knauf Integral inovativní řešení pro bytovou výstavbu, s nímž lze ve velmi krátké době realizovat velmi nízké podlahové konstrukce a zároveň zvýšit komfort. Vzhledem k tomu, že není nutné zasahovat do podhledu, lze bez problémů renovovat i jednotlivé bytové jednotky. Podlahový systém navíc splňuje všechny požadavky na nosnost, požární ochranu a zvukovou izolaci. Do dřevěného trámového stropu je možné dodatečně zabudovat podlahové vytápění.

+ Záruka vrácení zbytků sádrokartonových desek Knauf!

Bezplatné a nezávazné poradenství

Sledujte nás a dozvíte se více!

logo

Kontaktujte nás

ECOtherm                                     Fußbodenheizung s.r.o.                         Husinecká 903/10, Praha, 130 00

+420 226 258 201

info@ecotherm-system.cz


Dalsi kontakty

Nabídka